Kto sme

Skupina Racoon Cleaning Products

Názov RACOON charakterizuje našu spoločnosť ako skupinu mladých, kreatívnych ľudí s vášňou pre motorizmus. Kvalifikovaný tím zložený z medzinárodných detailerov, tuningových profesionálov, chemikov, dizajnérov a marketingových expertov!

Racoon, nová úspešná prémiová značka po celom svete! Ponúkame efektívny a kompletný sortiment produktov na starostlivosť o vozidlo s novými čistiacimi a ošetrovacími prípravkami, voskami na autá, konzervačnými materiálmi (NANO, keramika), leštiacimi prostriedkami a doplnkami – v súčasnosti približne 50 rôznych produktov. Náš sortiment sa neustále rozširuje a inovuje!

Racoon, spoločnosť každodenne pracuje na znižovaní ekologických stôp a  mnohé z našich účinných a čistiacich prostriedkov sú šetrné k životnému prostrediu a biologicky odbúrateľné, obaly sú recyklovateľné a recyklované vcelku alebo po častiach! Opätovným použitím našich vysokokvalitných fliaš a postrekovacích hlavíc tiež pomáhate chrániť životné prostredie!

Produkty Racoon Premium sú vyvinuté v laboratórnych podmienkach, len z tých najlepších a najinovatívnejších surovín, ale tiež testované v praxi a vyrábané výlučne v Nemecku – 100% Made in Germany!

Spoločnosť RACOON nás oslovila originálnym dizajnom, pestrosťou svojich produktov, a taktiež ich funkčnosťou. Inšpirujú nás nielen produkty, ale aj celá „rodina RACOON“, ktorá každý deň vkladá do svojich automobilov vášeň. Ponúkame širokú škálu produktov, pre každého niečo. Presvedčte sa sami a neváhajte sa obrátiť na náš kvalifikovaný personál, ktorý vám ochotne pomôže s výberom.

Sme hrdí na to, že sme súčasťou rodiny "RACOON". Nie je to len produkt alebo meno pre nás. Pre nás to znamená vášeň, životný štýl a rodinu. Pridajte sa k nám na našej ceste a staňte sa súčasťou tejto rodiny.
Marek a Tomáš

Numbers speak for themselves!

4800 +
Curated products
+
Curated products
+
product categories

POWERFUL PROFESSIONAL CLEANING PRODUCTS FOR YOUR CAR & BIKE

  • "Výkonná" profesionálna autokozmetika pre Vaše auto, motorku
  • "Výkonná" = aj s malým množstvom prípravku je možné spraviť veľké veci, a zároveň šetrne k životnému prostrediu
  • RACOON - Váš Medvedík čistotný
  • Produkty, ktoré si obľúbite veľmi rýchlo

Racoon Cleaning Products:

  • Široký sortiment produktov, ktorý sa stále rozširuje
  • Vyvíjané a testované v laboratórnych podmienkach
  • 100% MADE IN GERMANY